Doneer direct
14 maart 2019

Expositie Kunst Thomas a Kempiscollege

Op woensdag 27 maart vindt van 16:00 tot 18:00 de jaarlijkse expositie,  ‘Kunst in de Creatieve Cooperatie’, van het Thomas a Kempiscollege in Zwolle,  plaats . Leerlingen die het vak ‘Kunst Beeldend’ volgen, exposeren die middag hun beeldend van het afgelopen schooljaar.

Ouders, familie, vrienden, docenten…iedereen is welkom een kijkje te komen nemen. Er kan die middag ook kunst gekocht worden; ieder jaar kiezen we een goed doel waar de opbrengsten heen gaan. Dit jaar gaat het geld Stichting ParkinsonFonds, een van onze leerlingen heeft een opa die de ziekte van Parkinson heeft.

We hopen natuurlijk op veel bezoekers en een mooi bedrag voor de Stichting! Hieronder ziet u vast een poster ontworpen door een
van onze leerlingen.

Komt dus allen 27 maart naar Creatieve Coöperatie in de Esdoornsstraat 3 te Zwolle.

Stuur mij dit artikel per email

Deel dit artikel

Ook interessant

10 vroege signalen voor Parkinson

Hoe vroeger Parkinson wordt ontdekt, hoe beter op de ziekte kan worden ingespeeld. Zodat de patiënt langer met een hogere kwaliteit kan leven. Hierbij delen…

Op weg naar betere celtherapie voor de ziekte van Parkinson

Mede dankzij onze betrokken donateurs kon prof. dr. Jeroen Pasterkamp zijn vernieuwende Parkinsonstudie afronden. Met belangrijke ontdekkingen als resultaat. Studie naar: dopaminerge hersencircuits bij Parkinson met…

Op bezoek bij de notaris

Stichting ParkinsonFonds wordt regelmatig in een testament benoemd tot erfgenaam. Dit kan alleen na een bezoek aan de notaris. Hoe helpt de notaris bij het…